بازی اندروید Zombie Castaways v2.5.1 زامبی دور افتاده + مود

[ad_1]

باز هم یک بازی در مورد زامبی ها، این بار با می خواهیم یک بازی بسیار جالب، خنده دار و جذاب به شما معرفی کنیم. با ما با معرفی بازی Zombie Castaways همراه باشید. مسلما این بازی با دیگر بازی ها مرتبط با زامبی متفاوت خواهد بود.

چند وقتی می شود که زامبی ها مرکز توجه بسیاری از سازندگان بازی و همینطور  کارگردان های فیلم قرار گرفته است. حتما شما هم بازی یا فیلمی راجع به این موضوع دیده اید. بیشتر بازی ها یا حتی فیلم ها در موضوع زامبی، ترسناک، اکشن و به همراه موجودات ترسناک بوده است و کمتر دیده ایم که بشود این موجودات را دوست داشت.

بله درست خواندید، زامبی با مزه و دوست داشتنی! در بازی Zombie Castaways قرار است دقیقا همینطور باشد. شما در این بازی قرار نیست زامبی ها را بکشید و یا از آن ها فرار کنید، بلکه قرار است خود یک زامبی باشید، عجیب به نظر می رسد؟ مسلما از این بازی خوشتان خواهد آمد.

بازی های زیادی در زمینه ی زامبی در دنیای اندروید وجود دارد که طرفداران زیادی هم دارد. در آن بازی ها صحنه هایی اکشن به چشم می خورد که شما از دیدن آن ها به هیجان می آیید. از بهترین این بازی ها می توان به بازی های Zombie Tsunami  و Zombie Defense Adrenaline اشاره کرد که طرفداران زیادی نیز دارند.

بازی Zombie Castaways بر خلاف دیگر بازی های زامبی خبری از کشت و کشتار نیست و جالب است بدانید این بازی در گوگل پلی نمره ی بالای ۴٫۶ از ۵ را گرفته است و یک بازی کاملا موفق به حساب می آید که چند میلیون بار نیز دانلود شده است.

بازی موفق Zombie Castaways را استودیوی بازی سازی VIZOR Apps ساخته است. شاید بتوان گفت این استودیو شهرت خود را مدیون بازی Zombie Castaways می باشد. همچنین این استودیو این بازی را نیز برای هر دو سیستم عامل اندروید (Android) و آی او اس (IOS) به بازار منتشر کرده است.

داستان بازی Zombie Castaways

همانطور که قبلا اشاره کردیم، در این بازی خبری از جنگ و کشتن نیست. داستان این بازی خیلی متفاوت تر از آنچه را فکرش هم می کنید، می باشد. در این بازی یک زامبی عاشق یک دختر انسان می شود و می خواهد به او برسد. خیلی عجیب به نظر می رسد، ازدواج زامبی با انسان! همچین اتفاقی هم قرار نیست بیفتد. در دنیای این زامبی ماده ای به نام Zombium وجود دارد که اگر بتوانید به آن برسید، زامبی می تواند به انسان تبدیل شود.

زامبی مورد نظر باید کارهایی بکند که شبیه انسان ها بشود و شرایط زندگی یک انسان را فراهم کند تا بتواند به ماده جادویی Zombium برسد که در انتها نیز بتواند به عشق خود برسد. در این بازی شما در نقش آن زامبی عاشق هستید.

Zombie Castaways

سبک بازی Zombie Castaways

همانطور که گفته شد، سبک این بازی به هیچ عنوان اکشن نیست. این بازی حتی رمانتیک هم به حساب می آید. سبک این بازی بیشتر به سبک شبیه سازی نزدیک است که باید در آن شهر و ساختمان های مورد پسند انسان ها را بسازید. در کنار همه ی این ساختمان سازی ها شما باید مزرعه داری را نیز مدیریت کنید تا بتوانید گیاه های انسانی نیز پرورش بدهید.

در این بازی کار اصلی شما ساختمان سازی و ساختن شهر ها و محیط های انسان پسند می باشد که بیشتر شبیه دنیای آدم ها باشد. این کار باید به دست شما که یک زامبی هستید، انجام بپذیرد پس کار زیاد آسانی ندارید.

گیم پلی بازی Zombie Castaways

در این بازی کار اصلی شما ساختمان سازی و شهر سازی می باشد. در ابتدا شما در این کار تنها هستید، اما بعد از گذشتن چند وقت زامبی های دیگر نیز می آیند. زامبی های دیگر که دوست شما به حساب می آیند به شما کمک می کنند تا بتوانید شرایطی را ایجاد کنید تا به عشق خود و ماده ی جادویی Zombium  برسید.

شما می توانید از دوستان زامبی خود به عنوان نجار، کارگر، ساختمان ساز و … استفاده کنید. شما و دوستان خود باید بتوانید محیط انسان دوستانه بسازید. دوستان شما که زامبی ها هستند می توانند بسیار با مزه و دوست داشتنی باشند که به کمک شما می آیند.

شما در این بازی ۴ جزیره دور افتاده دارید که باید در آن ها ساختمان سازی کنید. چهار جزیره شما جزیره ی دیوانگی، جزیره ی راز، جزیره ی بزرگ و جزیره ی عشق نام دارد. در ابتدای بازی Zombie Castaways شما در جزیره ی عشق قرار دارید و داستان بازی شروع می شود. با گذراندن هر جزیره بخشی از راز ماده ی جادویی Zombium  را به دست می آورید و به عشق خود نزدیک تر می شوید.

بازی Zombie Castaways را می توان یک بازی بسیار موفق در دنیای اندروید دانست که از داستان منحصر به فردی بهره می برد. این بازی داستان و سبکی کاملا متفاوت دارد که پتانسیل آن را دارد که بتواند شما را چندین ساعت بدون خستگی جذب خود کند. شما می توانید بازی اندروید Zombie Castaways را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Zombie Castaways :

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *